اکتیو

درباره اکتیو

فرقی نمی کند که لباسهایتان با پیاده روی در یک روز باران خیس و گلی شده باشد یا کودکانتان هنگام پفک خوردن دست های کثیفشان را به تمام اساس و وسایل خانه زده باشند و یا حتی ظرف های کثیفی دارید که فکر می کنید با هیچ روشی نمی شود آنها را تمیز کرد . در هر کدام از این لحظات حساس محصولات اکتیو می توانند بهترین راه حل برای مشکل شما باشد .

 

شرکت پدیده شیمی قرن تولید کننده محصولات بهداشتی برند های اکتیو و حیات با در اختیار داشتن سایت تولیدی به مساحت ۳۴ هزار متر مربع واقع در شهرک صنعتی اشتهارد و تأسیس  آزمایشگاه هایی با امکانات بروز جهانی و پرسنلی مجرب ، توانسته است به ظرفیت تولید بیش از ۲۵۰ تن مایعات شوینده در روز برسد و با کیفیت ترین محصولات شوینده و بهداشتی را در بسته بندی و قیمتی مناسب در اختیار عموم بگذارد .

 

محصولات برند اکتیو توسط شرکت پخش پدیده پایدار که از زیرمجموعه های شرکت پدیده شیمی قرن محسوب می شود ، در بیش از ۲۵ شعبه در مراکز استان های ایران به فروش می رسد ۹۰ درصد از شهر های ایران به محصولات این برند دسترسی دارند.

این کمپانی با کسب استاندارد های بین المللی ۹۰۰۱ iso و ۱۴۰۰۱ iso و همچنین گواهی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ۱۸۰۰۱ OSHA یک برند در حد استاندارد های بین المللی محصوب می شود. اکتیو ارتقاء سطح بهداشت و رفاه ، کاهش اثرات زیست محیطی و تولید محصولاتی با استاندارد های جهانی را سرلوحه کار خود قرار داده و در باز کردن راه خود به بازار های جهانی را دارد.

 

از محصولات پر طرفدار اکتیو مایع و پودر لباسشویی ، شیشه پاک کن و لکه بر ، سفید کننده سطوح و انواع شامپوهای بدن و سر مخصوص بزرگ سالان و کودکان را می توان نام برد.

 

شما می توانید کلیه محصولات برند اکتیو را از سوپرمارکت آنلاین MStar1 با بهترین قیمت خریداری نمایید.