صنایع غذایی ب.آ

شرکت ستاره یخی آسیا

ایده راه اندازی شرکت ستاره یخی آسیا تولید کننده محصولات غذایی ب.آ در سال ۱۳۸۴ توسط تیمی چند نفره از نخبگان صنعت فرآورده های یخچالی ایران ، آلمان و کانادا به مدیریت مهندس جمال رازقی جهرمی شکل گرفت . مهندس رازقی جهرمی که بیش از آن تجربه مدیریت اجرایی شرکت لبنیاتی کاله را داشت با استفاده از تجارب گرانبهای خود در صنعت مواد غذایی و پشتکار تیمش توانست در سال ۱۳۸۸ تولید فرآورده های غذایی ب.آ را آغاز کند.

 

برند ب.آ در ابتدای فعالیت ، تولید خود را با ۳۵ محصول آغاز کرد. ب.آ با استفاده از بهترین و بروزترین ماشین آلات صنعتی تولید محصولات غذایی اروپا توانست محصولی با کیفیت و سالم را در حجم بسیار بالایی به تولید برساند و تنها طی گذشت چند سال محصولات ب.آ در تمامی سوپر مارکت ها و فروشگاه های زنجیره ای ایران به چشم بخورد.

 

شرکت ستاره یخی آسیا جهت بالا بردن هرچه بیشتر کیفیت محصولات خود و راهیابی به بازار های خارج از ایران گواهی های بین المللی ۹۰۰۱ ISO ، مدیریت ایمنی مواد غذایی ( ۲۲۰۰۰ ISO ) ، سیستم مدیریت رسیدگی به شکایات مشتریان ( ۱۰۰۰۲ ISO ) ، مدیریت آموزش ( ۱۰۰۱۵ ISO ) و مدیریت آزمایشگاه ( ۱۷۰۲۵ ISO ) را کسب نمود . ب.آ هم اکنون با بیش از ۱۰۰۰ نفر نیروی انسانی متخصص و غیر متخصص ، ۵ کارخانه و ۱۵ مرکز پخش به فعالیت خود ادامه می دهد و عضوی مهم در سبد یخچالی سوپرمارکت ها می باشد.

 

ب.آ با استفاده از تجارب بالا و امکانات وسیع در زمینه تولید و عرضه تنها در مدت ۱۰ سال توانست رتبه یک بازار محصولات غذایی آماده و نیمه آماده ایرانی و بین المللی را به خود اختصاص دهد . شما می توانید کلیه محصولات این برند محبوب را از سوپرمارکت آنلاین MStar1 خریداری نمایید.