تک ماکارون

درباره تک ماکارون

در اوایل دهه ۷۰ تحولاتی اساسی در زمینه صنعت تولید انواع ماکارانی به صورت عمده در سطح بین المللی صورت گرفت . بنیانگذاران شرکت تک ماکارون سوار بر موج تغییرات این صنعت برند تک ماکارون را در سال ۱۳۷۳ به ثبت رساندند . اولین خط تولید تک ماکارون در سال ۱۳۷۷ با ۵ نوع ماکارانی رشته ای و ۱۰ محصول فرمی توسط به روزترین ماشین آلات سوئیسی تولید ماکارانی راه اندازی شد.

کارخانه تک ماکارون در ۸۰ کیلومتری تهران و ۱۴ کیلومتری غرب کرج واقع شده و با در اختیار داشتن ۱۲۰ هزار متر زمین و دارای ۶ خط تولید مجزا توانایی تولید ۴۵۰ تن ماکارانی به صورت روزانه را دارا است. کارخانه تک ماکارون شامل قسمت های سایت تولید ، سایت اداری ، سلف رستوران ، تأسیسات آب رسان و انبار های ذخیره سازی می باشد.

غلات منابعی غنی از انرژی بوده و بیش از ۸۰ درصد غذای مردم آسیا و آفریقا را تشکیل می دهد. ماکارانی یکی از بهترین دست آورد های غلات محسوب می شود و تک ماکارون با علم بر این مهم از سال ۱۳۸۴ با اختصاص دادن بخشی از تولیدات خود (بیش از ۲۰۰ تن محصول روزانه) به حوزه صادرات توانسته محصولات تک ماکارون را به اقلب کشورهای آسیایی و آفریقایی صادر کند.

تک ماکارون جهت تکمیل سبد کالایی خود محصولات لازانیا ، پور کیک آماده ، آرد و محصولات نیمه آماده را در دست تولید قرار داده و موفق به قرار گرفتن جزو ۱۰۰ برند برتر ایرانی در سال ۱۳۹۲ شده است . تک ماکارون با بسته بندی مناسب و زیبای محصولات خود و با تکیه بر کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در تولید ، در مدت زمان کوتاهی موفق به رقابت با قدیمی های این صنعت گشته و سهم قابل توجهی از بازار ماکارانی کشور را به خود اختصاص داده است.

 

شما می توانید کلیه محصولات تک ماکارون را با بهترین قیمت از سوپرمارکت آنلاین MStar1 خریداری نمایید.