سحرخیز

تاریخچه

هنگامی که برند سحرخیز را روی کالایی مشاهده می کنید ، می توانید مطمئن باشید که دست روی محصولی با کیقیت و سالم گذاشته اید. برند سحرخیز با بیش از ۸۰ سال قدمت در زمینه تهیه و تولید زعفران همواره توانسته اعتماد مشتریان خود را با حفظ کیفیت محصولات خود بدست آورد و یکی از معتبر ترین برند های این حوزه در سطح بین المللی بشمار می رود.

شرکت خانوادگی سحرخیز از سال ۱۳۱۱ فعالیت خود را آغاز نمود. این کسب و کار خانوادگی با تکیه بر اعتماد مشریان خود توانسته پله های ترقی را یک به یک پشت سر گذاشته و موفق به توضیع محصولات خود در پنج قاره شده است.

 

زعفران محصول اصلی شرکت سحرخیز می باشد. گیاه زعفران در جنوب اسپانیا ، جنوب غربی آسیا و جنوب اروپا رشد می کند ولی مرغوب ترین نوع زعفران در ایران و در استان خراسان رضوی کشت می شود . سحرخیز با تأسیس فاز یک مجتمع کشاورزی خود در سال ۱۳۸۶ موفق به تولید و بسته بندی بهترین و باکیفیت ترین نوع زعفران و کسب نشان ۳ ستاره از ITQI گشته و در سال ۱۳۸۶ضمن تأسیس فاز دوم کشاورزی خود و دفتر فروش تهران ، یزرگترین واحد بهداشت تولید و کنترل کیفیت نبات ایران را تأسیس نمود.

 

سحرخیز جهت توضیع محصولات خود شرکت پخش سراسری بینالود پارسیان را تأسیس کرد . این شرکت تخصصی ترین شرکت ایرانی در خصوص توضیع زعفران می باشد و با استفاده از متدهای فروش بروز خود توانسته محصولات سحرخیز را نه تنها در سراسر ایران بلکه در اکثر نقاط جهان عرضه نماید و این شامل تأسیس فروشگاهی در قاره آمریکای جنوبی ، ایالت تورنتوی کانادا نیز می شود.

 

سحرخیز جدای از زعفران و چای ایرانی که محصول اصلی او می باشد ، محصولات متعدد دیگری مانند نبات سحرخیز ، زرشک آلو و خشکبار ، انواع ادویه و انواع عرقیجات و شربت ها را با کیفیتی در خور نام سحرخیز تولید می نماید.