حلوای عقاب

درباره عقاب

تقریباً در هیچ سفره صبحانه ای در ایران نیست که حداقل یکی از محصولات شرکت حلوای عقاب به چشم نخورد . این برند خوشنام از سال ۱۳۲۳ تا به امروز مرغوب ترین محصولات تولید شده با پایه کنجد را وارد بازار ایران نموده و تولید محصولی سالم و بهداشتی ، با قیمتی مناسب برای تمامی اقشار جامعه را خط مش فعالیت های خود قرار داده.

 

حلوای عقاب فعالیت خود را در یک کارگاه کوچک واقع در شهر ری آغاز نمود . طی گذر زمان و وسعت گرفتن کسب و کار ، این کمپانی محل جدیدی با وسعت ۲۰ هزار متر مربع واقع در شهرستان شهریار ، واقع در غرب استان تهران با هدف توسعه کسب کار ، بالا بردن تنوع محصولات ، کارآفرینی و افزایش کیفیت تأسیس نمود .

 

حلوای عقاب با کسب گواهی های iso2008 و iso9001 و با در اختیار داشتن آزمایشگاهی مجهز به تجهیزات پیشرفته صنایع غذایی همراه با پرسنلی مجرب ، سعی در بالا بردن هرچه بیشتر کیفیت محصولات خود می باشد .

کنجد

پایه اصلی محصولات تولید شده در حلوای عقاب ، کنجد است . کنجد که به ملکه دانه های روغنی معروف است جزو محصولات کشاورزی پر انرژی و پر خواص به شمار می رود و شرکت حلوای عقاب با ایجاد آزمایشگاهی مناسب در ۵۰۰۰ متر مربع و رعایت اصول GMP  در خط تولید خود ، موفق شده تمامی خواص کنجد را در محصولات خود حفظ کند.

 

حلوای عقاب با حفظ کیفیت خود طی ۷۰ سال فعالیت ، همواره مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و ضمن رازی نگهداشتن مشتری های خود در ایران بازار صادرات جهانی خود را گسترش داده و هم اکنون محصولات عقاب در بیش از ۳۰ کشور در سطح جهان عرضه می شوند .

 

محصولات محبوب این کمپانی گروه کنجد ، حلوا شکری ، کرم کنجد ،  ارده و کره بادام زمینی می باشد . شما می توانید تمامی محصولات برند حلوای عقاب را با مناسب ترین قیمت از سوپرمارکت آنلاین MStar1 خریداری نمایید.