چی توز ، طعم خوش لحظه ها

فرقی نمی کند که در چه شهری زندگی می کنید ، چه سن و سالی دارید ، خانم هستید یا آقا ، در مهمانی هستید یا سر کار در هر شرایطی که باشید محصولات چی توز یک همراه فوق العاده و قدیمی برایتان محسوب می شود . محصولات چی توز مانند چیپس چی توز ، اسنک ( پفک) ، پاپ کورن و … پایه ثابت مهمانی هایمان بوده و جزو یکی از دوست داشتنی ترین میان وعده ها در طول روز بشمار می رود .

شرکت غذایی دینا یک شرکت خانوادگی بوده و ۱۰ برند مستقل در زمینه تولید انواع اسنک ، چیپس ، توشیدنی های بدون الکل و انواع شیشه قوطی و بسته بندی می باشد . شرکت پخش دینا که مسئولیت توضیع و پخش تمامی این محصولات را بر عهده دارد یکی از بروزترین و وسیع ترین واحد های بازاریابی و فروش در کشور محسوب می شود . این کمپانی از سال ۱۳۳۸ مشغول و فعالیت بوده و در سال ۱۳۶۸ با گسترل تولید و تنوع بخشی به محصولات جزو اولین برند های تولید کننده چیپس و پفک بشمار می آید.

چی توز  با شعار طعم خوش لحظه ها و با حفظ ارزش هایی مثل مشتری مداری ، نو آوری و بهبود ، سلامت محصول و مسئولیت پذیری تبدیل به دوستی خوب برای یکا یک مان شده . چیپس چی توز اولین و یکی از بهترین محصول این برند می باشد ، در کنار چیپس چی توز میتوان به انواع اسنک ( مانند چی توز نمکی ، چی توز موتوری و … ) ، چیپس کتل چی توز ، انواع آجیل و تخم مغز دار همچنین کوکی ها و شیرینی های مختلف ؛ را به عنوان دیگر محصولات پر طرفدار چی توز به حساب آورد.

پپسی ، میرندا ، مانچیپس ، چی پف و تورتیا از دیگر محصولات عرضه شده توسط کمپانی دینا می باشند .