شیرین عسل

تاریخچه

شیرین عسل کار خود را تنها با یک دستگاه بسته بندی بیسکوئیت در بازار تبریز آغاز نمود و در سال ۱۳۷۱ با دستیابی به فرمول های تولید کیک و بیسکوئیت نخستین کارخانه خود را راه اندازی می کند. حوزه فعالیت اولیه شیرین عسل ، شیرینی ، شکلات و محصولات کاکائویی بود و با شعار از دانه تا قفسه موفق به تولید صفر تا صد محصولات خود با استفاده از ۱۶ زیر مجموعه و توضیع آن به تمامی شهر های ایران و اکثر تقاط جهان گشته است.

 

دانه های استفاده شده در محصولات شیرین عسل از مرغوب ترین نوع کاکائوی تولید شده در ساحل آج و غرب آفریقا که بهترین شرایط اقلیمی را جهت کشت کاکائو دارا می باشد تهیه می شود.

شیرین عسل دارنده استاندارد های بین المللی ۹۰۰۱ ISO ، ۲۲۰۰۰ ISO و گواهی سیستم کنترل نقطه بحرانی تجزیه و تحلیل خطر (HACCP) بوده و تنها تولید کننده شکلات در ایران است که به همایش شهر سالم دعوت شده است. این کمپانی با راه اندازی فروشگاه های متعدد خرده فروشی در سراسر جهان توانسته است ارتباط مستقیم با مشتریان خود را حفظ نموده.

شیرین عسل دارای ۱۸ توع دسته بندی کالایی می باشد . خلاقیت و نو آوری از جایگاه بالایی در شیرین عسل برخوردار بوده و هر ساله محصولات متعدد و متنوعی را به سبد کالایی خود اضافه می کند . چاپ و بسته بندی کالاهای شیرین عسل همچنین پخش و توضیع آنها توسط زیر مجموعه های خود کمپانی صورت گرفته و با استفاده از این متد توانسته هزینه های تولید را کاهش و کیفیت کالاها را در طول زمان حفظ کند. از کالاهای معروف و محبوب این شرکت می توان والس های شکلاتی شیرین عسل ، بیسکوئیت های های بای ، ویفر هیت و بیسکوئیت های دایجستیو را نام برد. همچنین شیرین عسل اولین تولید کننده کیک غنی شده با آهن و ویتامین در ایران می باشد. شما می توانید انواع محصولات شیرین عسل را از سوپرمارکت آنلاین MStar1 با بهترین قیمت خریداری نمایید.