تولد MSTAR1

ایده اولیه راه اندازی برند MStar1 در تیر ماه ۹۷ طی جلسه ای بین بنیانگذار برند آقای محمد معاف و اعضای تیم کمیته فنی ، واقع در سالن کنفرانس هتل کادوس مطرح گشت. ایده اولیه MStar1 راه اندازی مرکزی آنلاین جهت تهیه اقلام مورد نیاز یک خانوار تحت عنوان سوپرمارکت آنلاین MStar1 می باشد. پس از چند ماه تحقیق و بررسی نخستین مرکز فیزیکی فروشگاه ، واقع در سه راه استادسرا را اندازی شد و این آغاز تولد MStar1 بود.

پس از راه اندازی فروشگاه تیم فنی MStar1 با بررسی بهترین و بروزترین متدهای امنیتی و طراحی اپلیکیشن ، ساخت وب سایت اولیه را شروع کردند. تیم فنی سه آیتم “خرید آسان” ، “امنیت بالا” و “ظاهری ساده” را الگوی خود قرار داده و کار خود را با ساخت برنامه ای که هر شخصی با کمترین میزان تجربه کار با اپلیکیشن ها و اینترنت بتواند به راحتی خرید خود را در محیطی امن و دوست داشتنی انجام دهد ، به سرانجام رساندند. اپلیکیشن MStar1 در دی ماه ۹۸ به اتمام رسید و پس از عیب یابی و تست های امنیتی در اسفند ماه سال ۹۸ برای نخستین بار در دسترس مشتریان قرار گرفت.

مشتری مداری مهمترین ارزش MStar1 می باشد ، از این رو با طراحی ورک فلویی کارآمد و مناسب از این مهم اطمینان حاصل کردیم که سفارشات مشتریان در نهایت سلامت و سرعت به دست آنها برسد. در حال حاضر این فروشگاه محصولات خود را در سرتاسر شهر رشت توضیع می کند و با هدف گذاری های دقیق خود برنامه گسترش حوضه کاری خود در سرتاسر گیلان و سپس فرای مرزهای گیلان را در دست اجرا دارد.

زمان و انرژی دو سرمایه اساسی در زندگیست ما آن را برای شما پس انداز می کنـیم

چه مدت زمانی را در طول روز به خرید اختصاص می دهید؟ لحظه ای را تصور کنید که بعد از یک خرید طولانی و خسته کننده به منزل بازگشته اید و متوجه می شوید کالای خریداری شده را در فروشگاه جا گذاشته اید یا این که در انتخاب کالا اشتباهی صورت گرفته است و باید مجدداً به فروشگاه برگردید!
حتماً تاکنون خرید یک کالای جدید را تجربه کرده اید. کالایی که در مورد آن هیچ شناختی ندارید. در این مواقع یافتن یک مرجع معتبر برای به دست یابی به اطلاعات جامع در مورد محصول موردنظر می تواند بسیار مفید باشد.
ما این مشکلات را برای شما حل کرده ایم
ام استار۱، با ارائه ی اطلاعاتی مفید، جامع و دسته بندی شده از هر محصول، خریدی دلنشین، توأم با اطمینان خاطر را برای شما به ارمغان می آورد. این اطلاعات، ام استار۱ را از قالب یک فروشگاه اینترنتی معمول، خارج کرده و به یک محفل یادگیری مبدل کرده است.
دقت بالا، اطمینان در خرید، امکان تعویض و مرجوعی در صورت عدم تطابق با سفارش ثبت شده و ارائه کامل ترین لیست محصولات موجود در بازار، هدیه ام استار۱ به شماست. ام استار۱ خدمت رسانی خود را از شهر زیبای رشت آغاز نموده است. به زودی به مناطق دیگر گیلان و در آینده سراسر کشور تحت پوشش خدمات ام استار۱ قرار خواهند گرفت.

ما را در شبکه های اجتماعی به دوستانتان معرفی کنید

با نصب اپلیکیشن MSTAR1 برای خودت زمان بخر!

پیشنهادات، انتقادات و نظرات شما، ما را در جهت ارائه خدمات بهتر یاری می نماید.