درباره خواص گلاب بیشتر بدانید

درباره خواص گلاب بیشتر بدانید

گلاب را می توان معجزه طبیعت نامید خواص و فواید بسیاری در این عصاره قرار دارد که در درمان بسیاری از درد ها و بیماری ها می تواند موثر باشد. این گل بهاری از اواسط اردیبهشت تا اواخر خرداد رویش دارد و از خواص درمانی فراوانی برخوردار است.

ادامه مطلب

درباره محصولات چی توز

فرقی نمی کند که در چه شهری زندگی می کنید ، چه سن و سالی دارید ، خانم هستید یا آقا ، در مهمانی هستید یا سر کار در هر شرایطی که باشید محصولات چی توز یک همراه فوق العاده و قدیمی برایتان محسوب می شود . محصولات چی توز مانند چیپس چی توز ، اسنک ( پفک) ، پاپ کورن و … پایه ثابت مهمانی هایمان بوده و جزو یکی از دوست داشتنی ترین میان وعده ها در طول روز بشمار می رود .

ادامه مطلب

pwa چیست؟

PWA یا اپلیکیشن های پیش رونده چیست؟

اپلیکیشن های pwa یا پیشرونده عبارتی است که امروزه در فضای مجازی و وب سایت ها زیاد مشاهده می کنیم. یکی از دلایل جا افتادن این قبیل اپلیکیشن ها در ایران وجود تحریم های اپل می باشد.

ادامه مطلب

coronavirus

ویروس کرونا

یکی از داغ ترین بحث هایی که این روزها در تمامی شبکه های اجتماعی و محفل های دوستانه و خانوادگی در موردش صحبت می شود ویروس کرونا می باشد.با شیوع روزافزون این ویروس در سطح بین المللی و ورود آن به خاک

ادامه مطلب

معرفی استانداردهای معتبر سوپرمارکتی

حتماً شما هم با عبارت هایی مانند ISO ، FDA آمریکا و HACCP ؛ بر روی انواع محصولات سوپرمارکتی و تبلیغات آنان برخورد داشته اید و این سوال برایتان مطرح شده که هر کدام از این اختصار ها به چه معنایی می باشند.

ادامه مطلب

خرید اینترنتی محصولات سوپرمارکتی

با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات ، اینترنت به بخشی جدا نشدنی از زندگی مان تبدیل شده و بخش بزرگی از نیاز های روانه مان ، از پرداخت قبوض و عملیات بانکی گرفته تا سفارش غذا و گرفتن تاکسی را از طریق این جامعه جهانی

ادامه مطلب