درباره خواص گلاب بیشتر بدانید

درباره خواص گلاب بیشتر بدانید

گلاب را می توان معجزه طبیعت نامید خواص و فواید بسیاری در این عصاره قرار دارد که در درمان بسیاری از درد ها و بیماری ها می تواند موثر باشد. این گل بهاری از اواسط اردیبهشت تا اواخر خرداد رویش دارد و از خواص درمانی فراوانی برخوردار است.

ادامه مطلب

درباره محصولات چی توز

فرقی نمی کند که در چه شهری زندگی می کنید ، چه سن و سالی دارید ، خانم هستید یا آقا ، در مهمانی هستید یا سر کار در هر شرایطی که باشید محصولات چی توز یک همراه فوق العاده و قدیمی برایتان محسوب می شود . محصولات چی توز مانند چیپس چی توز ، اسنک ( پفک) ، پاپ کورن و … پایه ثابت مهمانی هایمان بوده و جزو یکی از دوست داشتنی ترین میان وعده ها در طول روز بشمار می رود .

ادامه مطلب

coronavirus

ویروس کرونا

یکی از داغ ترین بحث هایی که این روزها در تمامی شبکه های اجتماعی و محفل های دوستانه و خانوادگی در موردش صحبت می شود ویروس کرونا می باشد.با شیوع روزافزون این ویروس در سطح بین المللی و ورود آن به خاک

ادامه مطلب

معرفی استانداردهای معتبر سوپرمارکتی

حتماً شما هم با عبارت هایی مانند ISO ، FDA آمریکا و HACCP ؛ بر روی انواع محصولات سوپرمارکتی و تبلیغات آنان برخورد داشته اید و این سوال برایتان مطرح شده که هر کدام از این اختصار ها به چه معنایی می باشند.

ادامه مطلب

خرید اینترنتی محصولات سوپرمارکتی

با پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات ، اینترنت به بخشی جدا نشدنی از زندگی مان تبدیل شده و بخش بزرگی از نیاز های روانه مان ، از پرداخت قبوض و عملیات بانکی گرفته تا سفارش غذا و گرفتن تاکسی را از طریق این جامعه جهانی

ادامه مطلب